

Kadar kdo ogroža medvedje mladiče, se mama ali papa medved postavi na zadnje noge in zarjove, da ti zaledeni kri. Če je napadalec količkaj pameten, se ji ali mu umakne s poti.
Mi vsi moramo postati mame in pape medvedi glede naših življenj, glede življenja naše duše, glede njene dediščine ljubeče ustvarjalke. Napori brezčutnih sil, da nas držijo v samo-pozabljenju Ljubezni, ki smo, so bili dolgo izjemno uspešni. Zdaj ne več! Začeli smo se spominjati svoje nepremagljive ljubeče narave.
Ljudje se otresamo okov, prizadevno želimo dognati resnično dogajanje in videti je, da je naš imaginarni intelekt, ki je ‘vedel’ brez izkušnje, začel postajati resnična modrost, izrasla iz bolečine uvida. V trenutku, ko bomo sprevideli igro, ki nas je držala v umski in telesni komi, bomo vsi postali starševsko zaščitniški do neprecenljive vrednosti Življenja, katerega otroci smo. Spoznali bomo, da smo se bali le zato, ker se še nismo spoznali v moči Ljubezni, ki je zmagovalka brez boja; kjer je Ona, tam ni hudobije in bolezni.
Uglasitev na novo dobo 25.6.20222 ob 8:30 (do 10:30)
Sv. Trojica Vrhnika, Urjenja v naravi
Prijave (ime, priimek in telefon) na info@solahosta.com ali po telefonu (Stik)
Sijte in ostajajte sijajni, Marjeta Šumrada
Leave a Reply